خدمات دولت در نیشابور بازگو شود

نیشابور نیوز
باقر صدیقی دبیر بزرگداشت ستاد هفته دولت شهرستان نیشابوربا اعلام این مطلب اظهارکرد: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان نیشابور مکلفنددر هفته دولت گزارش عملکرد و خدمات خود را به مردم گزارش دهندکه شعار هفته دولت، امسال‌ « دولت تدبیر  و امید، دولت همدل مردم » است و برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان نیشابور برگزار می‌شود.
وی گفت: در کنار اطلاع‌رسانی باید ادارات در فعالیت‌های سازمانی خود بازنگری داشته و ببینند که چقدر به شاخص‌های پیشرفت وتوسعه  که داشته‌اند ،رسیده‌اند.
صدیقی خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی نکردن خدمات انقلاب اسلامی به مردم ظلم در حق نظام است و اگر  ضعف در اطلاع‌رسانی صورت پذیرد موجب بدبینی در مردم می‌شود.
مسوول شورای روابط عمومی دستگاه های اجرایی نیشابور بیان داشت: ۱۵۰ روابط عمومی، بیش از ۶۰ خبرنگار و هفت نشریه محلی و پایگاه های خبری در نیشابور فعال هستند و این‌ها  ظرفیت های مهمی در انعکاس اخبار خدمات دولت و نظام  هستند که دستگاه های اجرایی باید با ایشان همکاری نمایند و واگر انعکاس خدمات ضعیف صورت گیرد ظلم در حق کشور شده است.
صدیقی  با بیان اینکه شب و روز در نیشابور فعالیت می‌شوداذعان کرد: خدمات رسانی  در حوزه های مختلف فرهنگی ، اقتصادی ، بهداشتی ، اجتماعی ، آموزشی، روستایی و… از جمله خدمات نظام به نیشابوراست که باید با درایت وشفافیت اطلاع رسانی گردد.
دبیر هفته بزرگداشت هفته دولت شهرستان نیشابور اشارتی به  فرمایش مقام معظم رهبری  داشت:هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند و دروغ بودن محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر ناکارآیی و ناتوانی نظام اسلامی، آشکارتر گردد.
صدیقی  با بیان اینکه دوران ریاست جمهوری شهید رجایی اگرچه بسیار کوتاه بود،  تصریح کرد:اما ویژگی‌های شخصیتی و سختکوشی وی در این دوره و همچنین دوران نخست‌وزیری او و شهید باهنر به گونه‌ای بود که برای همیشه به عنوان دو الگو برای دولتمردان ایران ثبت و معیار مناسبی برای انتخاب مردم باشند.
نوشته خدمات دولت در نیشابور بازگو شود اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی شهرستان نیشابور پدیدار شد.

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز