۹۰ نفر از کارکنان شهرداری نیشابور اخراج شدند

در راستای اجرای مصوبه شورای شهر نیشابور ۹۰ نفر از کارکنان شهرداری این شهر اخراج شدند.

سید عباس حسینی شهردار نیشابور در این خصوص به خبرنگار عطارنیوز ،گفت:شورای چهارم چند ماه قبل از آمدن من در زمان آقای زرندی شهردار سابق نیشابور مصوبه‌ای داشتند،که شهرداری کسانی را که از تاریخ ۱۲/۶/۹۲ به بعد استخدام شده اند ختم قرارداد کند.
وی ادامه داد:منتهی این مصوبه اجرا نشده بود که دوباره از من خواستند این را انجام بدهم،دو و سه بار هم از من شفاهی خواستند و کتبی هم اعلام کرده اند،که ما بر اساس مصوبه شورا مجبور شدیم انجام دهیم.
در سیزدهم شهریور ۹۲ با شروع به کار شورای چهارم،این شورا مصوبه ای را تصویب نمودند به علت مازاد نیرو، به کارگیری نیرو در شهرداری نیشابور تحت هر عنوانی ممنوع می باشد،لذا الارغم اصرار شورای چهارم شهردار سابق افرادی را بر خلاف مصوبه شورا به کارگیری نمود،که شهردار کنونی نیشابور امروز مصوبه شورا را اجرایی نمود.
اما سوال اینجاست بعد از مصوبه شورا در این خصوص چه تعداد نیرو در شهرداری نیشابور به کارگیری شده است و منهای کسانی که امروز آقای شهردار عذر آنها را خواسته است،چند نفر دیگر هنوز ختم قرارداد نشده اند؟
شهردار نیشابور قبلا گفته بود: ماهیانه ۴ میلیارد تومان حقوق پرداخت می‌کنیم و این در صورتی است که ۹۰۰ نیروی مازاد در شهرداری نیشابور حضور دارند.


حسینی با بیان این مطلب که باید نسبت به چابک و کوچک شدن شهرداری نیشابور اقدامات لازم صورت گیرد، گفت: من دنبال تدبیر هستم تا نسبت به ساماندهی این نیروها اهتمام کنم.

انتهای پیام/
 

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز