متاسفانه در نیشابور چندین دوره است که به خاطر عدم هماهنگی بین دو نماینده خسارت‌های مادی و معنوی فراوانی به شهرستان وارد شده است/پیشنهاد برای حل این مشکل

امام جمعه موقت شهر عشق آباد نیشابور با اشاره به نقش نمایندگان مجلس در حل مشکلات حوزه انتخابیه خود،خاطرنشان کرد:متاسفانه در شهرستان نیشابور چندین دوره است که به خاطر عدم هماهنگی بین دو نماینده شهرستان خسارت های مادی و معنوی فراوانی به این شهرستان وارد شده است و افکار عمومی مردم نیشابور از اختلاف بین نمایندگان به شدت لطمه خورده است.

به گزارش خبرنگار عطارنیوز ،حجت الاسلام غلامرضا شرعی در خطبه های نماز جمعه شهرعشق آباد،به موضوعات مهم سال یعنی پرونده هسته ای،مسائل منطقه،انتخابات مجلس و خبرگان رهبری پرداخت.
وی درباره انتخابات مجلس اظهار داشت:نمایندگان مجلس علاوه بر وظیفه قانونی خود در مجلس که تدوین قانون و نظارت بر آن باشد،نقش مهم و برجسته دیگری در حوزه انتخابیه خود خصوصا در شهرهای کوچک دارند.
شرعی با اشاره به نقش نمایندگان مجلس در حل مشکلات حوزه انتخابیه خود،خاطرنشان کرد:متاسفانه در شهرستان نیشابور چندین دوره است که به خاطر عدم هماهنگی بین دو نماینده شهرستان خسارت های مادی و معنوی فراوانی به این شهرستان وارد شده است و افکار عمومی مردم نیشابور از اختلاف بین نمایندگان به شدت لطمه خورده است.
وی ادامه داد:لذا از مطالبات مردم در این انتخابات این است که کاندیداها به صورت ائتلافی وارد صحنه انتخابات شوند.
امام جمعه موقت شهر عشق آباد نیشابور خاطرنشان کرد:بسیاری از مردم اظهار می دارند، در این دوره به دو کاندیدایی رای خواهند داد که از همان اول یک ستاد مشترک ائتلافی داشته باشند و بعد از رای نیز یک دفتر مشترک داشته باشند، و با یک دفتر مشترک و اهداف مشخص با همدلی و وحدت رویه با تمام توان در خدمت مردم باشند.
شرعی با بیان اینکه اگر این اتفاق بیفتد رقابت قطعا فقط موقع انتخابات خواهد بود،اظهار داشت:اینکه در نیشابور رقابت بین دو نماینده منتخب و کاندیداهای متعصب شان در طول چهار سال در دوره های مختلف تداوم داشته باشد مسئله ناخوشایندی است لذا باید در این دوره چاره اندیشی کرد.
وی ادامه داد:این ائتلاف بین همه گروه های سیاسی با هر تفکری امیدوارم اتفاق بیفتد تا تضمینی باشد برای اتحاد و انسجام در شهر برای دوره های آینده.
شرعی تاکید کرد: این اختلافات مخصوص یک طیف سیاسی خاص چه اصولگرا و چه اصلاح طلب نیست، و در نمایندگان هر دو طیف سیاسی این اختلافات مشاهده شده است.
انتهای پیام/
 

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز