ایسنا/ راهیابی بانوی نیشابوری به کنفرانس بین‌المللی حسابداری


راهیابی بانوی نیشابوری به کنفرانس بین‌المللی حسابداری
شهرستان‌ها  ۱۴:۱۶:۱۸ ۱۳۹۴/۰۵/۲۷
۹۴۵-۱۵۲۹۰-۵ کد خبر 
مقاله سمیرا گداخته بانوی نیشابوری در اولین کنفرانس بین المللی حسابداری مدیریت و نوآوری در کسب و کار پذیرفته شد.
سمیرا گداخته و دانشجوی دکترای حرفه‌ای مدیریت کسب و کار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، گفت: پایه اصلی مقاله من راجع به بیمه الکترونیک است، پدیده‌ای جدید علی‌الخصوص در دو دهه اخیر که به بررسی عوامل موثر بر پذیرش بیمه الکترونیک بر اساس مدل پذیرش تکنولوژی دیویس، مطالعه موردی نمایندگان بیمه خراسان رضوی پرداخته است.
وی اظهار کرد: این مقاله به تعریف جامع از بیمه و بعد از آن بیمه الکترونیک و همچنین بررسی شاخص‌های تاثیرگزار برای قبول و یا رد این نوع بیمه از سوی نمایندگان بیمه‌ای در خصوص مدل پذیرش تکنولوژی معتبر و تست شده دیویس، بررسی پیشینه علمی، ارائه راهکارهایی جهت تسهیل و بهبود بیمه الکترونیک تاکید دارد و با توسل بر کار تحقیقاتی و آماری این مسائل را به صورت علمی ودارای ارزش بیان می‌کند.
گداخته عنوان کرد: اولین کنفرانس بین المللی حسابداری مدیریت و نوآوری در کسب وکار که در تاریخ ۲۹شهریور ماه ۱۳۹۴توسط چندین نهاد دانشگاهی مانند دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن؛ پویندگان اندیشه‌های نو و یپشگامان پِژوهش‌های نوین با حمایت یکسری ارگان‌ها مثل پژوهشگاه علوم و فناوری ایران و  sidو حامیانی دیگر برگزار خواهد شد.
وی افزود: فراخوان مقاله و طرح پژوهشی در سه رشته مدیریت حسابداری و کارآفرینی… بود که من مقاله خود را که پایه آن از پایان‌نامه و طرح خودم در دوره کارشناسی ارشد بود، ارسال کردم که پس از داوری پذیرفته و در سطح سخنرانی برای این کنفرانس قرار گرفت.
این دانش آموخته مدیریت کسب و کار (DBA) گفت: بعضی از داوران این کنفرانس و همچنین سخنرانان اصلیProf. Arunaditya Sahay – Birla Institute of Management Technology, India و Prof. Dr. Md. Mamun Habib – Universiti Utara Malaysia (UUM), Malaysia و Narges Nematpour – Frankfurt University, Germany  هستند.
گفتنی است؛ این کنفرانس در بخش مدیریت بر محورهای تجارت الکترونیک برندهای سرمایه فکری منابع انسانی تحقیقات بازاریابی مدیریت دانش خلاقیت و نوآوری و موارد دیگری نظیر این موارد تاکید دارد.
شایان ذکر است؛ سمیرا گداخته، عضوانجمن علمی مدیریت بیمه دانشگاه آزاد نیشابور در سال ۱۳۸۸-۱۳۸۹و عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابوردر سال ۱۳۸۹ را در کارنامه خود دارد.
خبرنگار: ۱۵۱۰۰
انتهای پیام

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز