تسنیم/ رفع کمبودهای دارویی نیشابور در دستور کار قرار گیرد‌صفحه اصلی > استانها
سرویس: استانها ، تاریخ: ۲۶/مرداد/۱۳۹۴ – ۱۴:۲۷ ، شناسه خبر: ۸۳۱۲۷۲
معاون علوم پزشکی نیشابور:
رفع کمبودهای دارویی نیشابور در دستور کار قرار گیرد‌

خبرگزاری تسنیم: معاون علوم‌پزشکی نیشابور گفت: ۴۷ قلم کمبود دارویی در نیشابور وجود دارد که باید برطرف شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از نیشابور ، مجید شادکام ظهر امروز در جلسه‌ای که جمعی از پزشکان داروساز این شهرستان تالار جلسات ساختمان دیالیز نیشابور حضور داشتند، اظهار داشت: این وظیفه معاونت غذا و داروی دانشکده پزشکی است که کمبودها را پیگیری و برطرف کند نه اینکه مردم برای تامین داروی ‌خود در نیشابور به مشهد بروند و تهیه کنند.
وی با اشاره به اینکه عدم برنامه‌ریزی در زمینه توزیع داروخانه‌ها در سطح شهر نیشابور منجر به وقوع برخی حوادث می‌شود، ادامه داد: ما موظفیم خدمات سلامت‌محور را در سطح شهر توزیع عادلانه داشته باشیم، توزیع داروخانه‌ها متناسب با توسعه شهری اتفاق نیفتاده تا جایی که عموم داروخانه‌ها در حوالی بیمارستان ۲۲ بهمن و خیابان عطار شکل گرفته است.
شادکام با تاکید بر اینکه این وظیفه دستگاه حاکمیتی است که در زمینه توزیع آینده‌نگری کند، تصریح کرد: مجموعه شهری هم باید حامی برنامه‌هایی از این دست باشد تا شاهد تراکم ترافیکی در این منطقه و آثار ناشی از آن چون تراکم دود ناشی از تردد خودروها و به هم ریختن اعصاب و روان سرنشینان خودرو عابران پیاده و ساکنان منطقه نباشیم.
انتهای پیام/ آ

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز