برپایی نمایشگاه نقاشي « دست در دست رنگ » در نیشابور

نمایشگاه نقاشي « دست در دست رنگ »  آثار بانوي هنرمند نيشابوري « لیلا ابریشمی  » در نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نیشابورگشايش يافت.
مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار  کرد: هنرمندان جوان و تحصيل كرده نيشابوري در رشته هاي هنري بخصوص نقاشي توانسته اند آثار مانايي را تا كنون از خود بر جا گذارند و در اين رهگذر نمايشگاه نقاشي« دست در دست رنگ » در صدد است موضوعات آثار هنري را براي كشف رازهاي معنوي به مخاطب ارايه كند .
حمیدرضا آتشی افزود: نمایشگاه نقاشي « دست در دست رنگ »  آثار بانوي هنرمند نيشابوري « لیلا ابریشمی  » است كه در آن 30 اثر نقاشي در ابعاد 50*35 و  70*100   سانتيمتر برپا شده است .
وی به تكنيك، سبك و موضوع اين نمايشگاه اشاره كرد و گفت: اين نمايشگاه داراي تكنيك رنگ روغن و سیاه قلم است وبا سبك هاي رئاليسم وامپرسیونیسم  کار شده  وبه  موضوع  طبیعت و چهره  پرداخته است.
آتشی خاطر نشان كرد : اين نخستین   نمايشگاه انفرادي لیلا ابریشمی  است که در زمینه هنر نقاشی فعالیت می کند و در پي ارائه آثار به مخاطب و نقد و بررسي آن است.
مسئول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصريح كرد: نمايشگاه نقاشي « دست در دست رنگ » از 23 الی 26بهمن96  هر روز از ساعت 9 الي 12 صبح و 16 الي 19 بعد از ظهردر محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نيشابور ويژه عموم علاقمندان داير مي باشد.

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز