شورای اسلامی نیشابور مانع افتتاح کلانتری شماره ۱۴ در منطقه کشتارگاه شد

فرمانده انتظامی نیشابور گفت: پیگیر افتتاح کلانتری شماره ۱۴ در منطقه کشتارگاه بودیم که مخالفت شورای اسلامی شهر مانع ایجاد آن شد.

به گزارش خبرنگار عطارنیوز , سرهنگ پاسدار سیدحسن حسینی در نشست خبری در اتاق جلسات ستاد این فرماندهی، افزود: الان نیز می‌گوییم در صورت در اختیار دادن زمین و حمایت فرمانداری می‌توانیم با ایجاد این کلانتری امنیت بیشتری را برای شهروندان تامین کنیم.
وی اظهار کرد: کیف‌قاپی معضلی همیشگی است ولی این جرم در شهرستان مهار شده تا جایی که دو برادر در یوسف‌آباد زبرخان به این اتهام به تازگی دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.
این عضو شورای تامین شهرستان نیشابور در اعتراض خبرنگاری در نحوه پاسخگویی سامانه ۱۱۰ ، پاسخ داد: گاهی امکان دارد کاربران سامانه ۱۱۰ به‌خاطر برخی دریافت اطلاعات صحیح اقدام به پرسش‌هایی کنند تا تماس واقعی با مزاحمت تلفنی مشخص شود ولی حجم زیادی از عملیات‌های پلیس از طریق این سامانه و پاسخ به مطالبات مردم شکل گیرد.
حسینی در خصوص برخی مباحث پیش آمده به هنگام اجرای طرح موتورگیری، تصریح کرد: مقاومت برخی متخلفان موتورسوار به هنگام اجرای طرح جمع‌آوری موتورهای متخلف و بیان برخی الفاظ موجب ایجاد برخوردهایی از سوی پرسنل می‌شود ولی ما در آموزش‌های خود بر رعایت حقوق شهروندی تاکید داریم.
وی تاکید کرد: با تخلفات موتوری همکاران خود برخورد کرده‌ایم تا جایی که یدک‌کشی کنار ستاد فرماندهی انتظامی توقف کرد و با تخلفات برخی همکاران که به صبحگاه آمده بودند برخورد شد.
فرمانده انتظامی نیشابور خاطرنشان کرد: حتی بازرسی استان به صورت مورد در اطراف درب ورودی قرارگاه انتظامی نیشابور حضور یافت و با سرنشینان خودروهای پلیس که از فاصله ۱۰ متری اقدام به باز کردن کمربند ایمنی کرده بودند برخورد کرد.
حسینی با اشاره به اینکه وظیفه پلیس در خصوص متکدیان جمع‌آوری و هدایت است وظیفه نگهداری پشتیبانی و مددکاری به‌عهده نهادهای دیگر است، تاکید کرد: مطابق قانون سرعت غیر مجاز، شیشه دودی و آلودگی صوتی از مصادیق جرایم خودروهایی است که به شدت با آنها برخورد می‌شود.
وی با بیان اینکه به نقش حرفه خبرنگاری در ایجاد امنیت و احساس امنیت کاملا واقف هستیم، اضافه کرد: رسانه‌ها در کنار نیروی انتظامی یاری‌رسان مسئولان در حل مشکلات شهرستان هستند.
انتهای پیام/

با مشترک شدن در خبرنامه ی خبرهای نیشابور جدیدترین خبرهای نیشابور و خراسان رضوی را هر روز در صندوق رایانامه خود دریافت کنید.

خبرهای داغ امروز